ייצור, שיווק והתקנה של סוככים ומגוון פתרונות הצללה
הנחה של 5% למזמינים סוככי מרקיזה /זרועות מעל 5 מטר אורך
.אין כפל מבצעים
מבצע החודש
כיצד נתאים את הסוכך לבית
לאור מגוון פתרונות ההצללה הקיימים חשוב תחילה להגדיר את הצרכים המשתנים של הלקוח מהסוכך, כך למשל צרכים עיצוביים או צרכים פונקציונאליים כגון הגנה מפני קרני השמש, הגשם, הגנה מפני פרטיות, וכד'. ההבחנה חשובה היות ולכל סוכך ייעוד שונה וכיסוי שונה, לכן יש לעמוד על ההבדלים בין הסוככים השונים על מנת לקבל את ההחלטה הנכונה בבחירת סוג הסוכך.

-סוככי זרועות-

סוכך הזרועות הינו הסוכך הנפוץ ביותר כיוון שמהווה פתרון אידאלי לאקלים שלנו ומיועד לשימוש בעיקר בימי הקיץ בהגנה מפני השמש, לחות והגנה על הפרטיות.
יתרונו הגדול של הסוכך נובע מהזרועות המאפשרות לו לכסות שטחים גדולים באופן דקורטיבי ללא תמיכת עמודים וללא קבלת אישורים והיתרים מהרשויות הרלוונטיות.
סוככי הזרועות של סוככי הצל מיוצרים על ידי מיטב היצרנים באירופה ועשויים מהחומרים האיכותיים והעמידים ביותר ובעלי תו תקן אירופי.
מנגנון פתיחת סוכך זרועות יכול להיות ידני באמצעות מנואלה, חשמלי הנשלט במתג או בשלט או מנגנון משולב (מתאים לשומרי שבת).או על ידי מערכת "בית חכם"
כמו כן ניתן לשלב בסוככי זרועות חשמליים בלבד חיישן רוח- אשר מטרתו לסגור את הסוכך כאשר עוצמת הרוח חזקה.
בסוככי זרועות ניתן להשתמש בשני סוגי בדים - בד דראלון או בד שמשונית מאפשרים עמידות בפני מים והגנה מפני קרני השמש לחדור מבעד לסוכך


-סוכך מרקיזה-

סוכך מרקיזה משמש כפתרון הצללה אידאלי לכל עונות השנה.
המבנה המיוחד של המרקיזה מאפשר, בנוסף להגנה מפני השמש הלוהטת והגשמים, גם הגנה על הפרטיות.
יתרון נוסף בסוכך המרקיזה טמון באפשרות לקפלו בהתאם לצרכים המשתנים של הלקוח - באמצעות מנגנון הפעלה ידני (חבל שזור), מנוע חשמלי הנשלט בידי שלט או מנגנון משולב (מתאים לשומרי שבת).
בנוסף להיותה פונקציונאלית, המרקיזה מרשימה בעיצובה ומגדילה את חלל הבית.
במידה ושטח המרפסת הינו גדול ניתן לשלב מרקיזה עם חלק קבוע בכדי לקרות את כל שטח המרפסת.
לסוככי מרקיזה ניתן להשתמש בשני סוגי בדים - בד דראלון או בד שמשונית מאפשרים עמידות בפני מים והגנה מפני קרני השמש לחדור מבעד לסוכך

-סוכך חלון(נופלת)-

סוכך חלון הינו פתרון הצללה דקורטיבי לחלונות ויטרינה ומרפסות בגודל בינוני.
יתרונו של סוכך החלון הינו שפתיחתו באמצעות זרועותיו יכולה להגיע ל 170 מעלות מה שעשוי לתת מענה מושלם לפרטיות והגנה מפני שמש נמוכה מזרחית ומערבית.
מנגנון פתיחת סוכך החלון יכול להיות ידני באמצעות מנואלה, חשמלי הנשלט במתג או בשלט או מנגנון משולב (מתאים לשומרי שבת).
סוככי החלון של סוככי הצל מיוצרים על ידי מיטב היצרנים מאירופה ועשויים מהחומרים האיכותיים והעמידים ביותר ובעלי תו תקן אירופי.
לסוככי חלון ניתן להשתמש בשני סוגי בדים - בד דראלון או בד שמשונית.

-סוכך קבוע-

הסוכך הקבוע הינו סוכך הנותן פתרון מושלם לכל עונות השנה באופן שמגן מפני השמש והגשם.
סוכך קבוע, כשמו כן הוא, איננו מתקפל ולכן "תפור" בהתאם לצרכיו של הלקוח.
הסוכך הקבוע מאפשר לכסות שטחים גדולים באופן דקורטיבי, הוא עמיד וחזק ואידאלי לשימוש בקירוי רחבות, חנות, חלונות, מעברים ומרפסות בבתים פרטיים, וכן לקירוי חנויות ובתי עסק.
שלדת הסוכך הקבוע עשויה מברזל מגולוון או מאלומיניום וצבועה במספר שכבות.
קיים מגוון רחב של סוככים קבועים - עגולים, משולשים, מרובעים, וכד'
לסוככים קבועים ניתן להשתמש בשני סוגי בדים - בד דראלון או בד שמשונית.

-התאמת סוככים עם אנשי מקצוע-

לאור מגוון פתרונות ההצללה שצוינו מעלה וכדי שיבחר פתרון ההצללה המיטבי והנכון ביותר לבית. אנו ממליצים לקבל ייעוץ מנציג סוככי הצל-חברה אשר מתמחה בייצור והתקנה של סוככים ,הנציג יבחן את תנאי השטח והמקום בו מיועד הסוכך, וימליץ על פתרון ההצללה המומלץ תוך התאמה מושלמת לצרכיך ודרישותיך הספציפיות.
הגורמים המשפיעים על מחירי הסוככים?

-היתרונות של סוככים חשמליים-

התקנת סוככים לעומת פתרונות אחרים כגון פרגולות למשל מהווה במרבית המקרים פתרון זול יותר מבחינה כספית מצד אחד ומהווה פתרון אסטטי ואפקטיבי להגנה מפני השמש, הגשם ומפני פרטיות.

להלן עיקר הגורמים המשפיעים על המחיר של הסוככים :
  • סוג הסוכך – יש להגדיר את הצרכים שלשמו נרכש הסוכך, קיימים מגוון רחב של סוככים אשר נועדו לתת פתרונות שונים כגון הצללה והגנה מפני קרני השמש או הגנה מפני הגשם, מטרות שונות אלו משפיעות על המחיר

  • מידות הסוכך- הגורם המרכזי, יש להגדיר את הצרכים שלשמו נרכש הסוכך וכן למצוא האיזון בין התקציב לבין הפונקציונליות אותה הסוכך בא למלא.

  • עמידה בתקנים בינלאומיים ובתקנים ישראלים- עמידה בתקנים מחמירים בינלאומיים או ישראליים נועדה להבטיח מוצר איכותי ובטיחותי מצד אחד אך מייקרת מצד שני עלות הסוככים.

  • איכות הבד-רכיב מאוד חשוב היות וחשוף לפגעי מזגי האוויר, קיימים מספר סוגים של בדים אשר מותאמים לסוג סוכך שנבחר, סוככי הצל משווקת בדים בעלי תו תקן אירופאי וכן יריעות PVC המכונה שמשונית.

  • מורכבות ההתקנה- גורמים כגון עיצובים מיוחדים ומתן פתרונות לא קונבנציונאליים משפיעה על מחירי הסוככים.

  • תוספות אופציונאליות כגון : מנוע חשמלי עם מפסק /שלט, חיישני אור ,חיישני רוח, חיישן גשם וכד'.

  • תקופת האחריות הניתנת בגין המוצרים השונים-יכולה להיות מגוונת מאוד ובטווחים של שנה אחת עד ל-5 שנים.